Dodanie

Dodávka a náklady na dopravu

Dodávka sa robí prostredníctvom kuriérskej spolo
čnosti DPD Slovensko.
Dodacia lehota je od 2 do 3 pracovných dní od odovzdania zásielky prepravcovi.

Kupujúci je povinný pri prevzatí zásielky prezrieť povrch obalu pre identifikácie všetkých zjavných poškodeniach, prípadne zjavného vnútorného poškodenia alebo stratené časti obsahu a reklamovať ihneď pri preberaní u kuriéra toto poškodenie. O rozsahu poškodenia alebo čiastočnej strate obsahu zásielky musí byť ihneď spísaný reklamačný protokol. Dopravca je povinný takýto zápis spísať. Kupujúci je povinný umožniť dopravcovi, aby sa pred spísaním zápisu o škode osobne a fyzicky presvedčil o rozsahu škody. Ďalšia manipulácia s poškodenou zásielkou musí byť vykonaná v súlade s pokynmi dopravcu.
Ak nie je poškodenie alebo čiastočná strata obsahu zásielky pri jej odovzdaní a prevzatí kupujúcim zjavná, kupujúci je povinný oznámiť predávajúcemu vznik škody bez zbytočného odkladu potom, čo ju zistil, najneskôr do 2 pracovných dní od prevzatia zásielky na e-mail info@barshaker.sk alebo telefonicky, v pracovné dni na +421 233 418 645. Neskoršie reklamácie neúplnosti zásielky alebo iné poškodenia spôsobené manipuláciou tovaru počas prepravy nie budu uznané.

Internetový obchod www.barshaker.sk ponúka zákazníkom niekoľko spôsobov úhrady objednaného tovaru: dobierkou alebo bankovým prevodom.
V prípade spôsobu platby prevodom tovar bude vyexpedovaný až po pripísaní požadovanej sumy na účet prevádzkovateľa.

Náklady na dodanie pre zasielanie objednávok sú 4 Eur s DPH, prostredníctvom kuriéra
DPD Slovensko.

Objednávky presahujúce 200 Euro, majú dopravu zadarmo !

Dodávka bude vykonaná až po následnom telefonickom alebo e-mailom potvrdení (jeden operátor www.barshaker.sk Vás bude kontaktovať o tom).

Barshaker.Sk

Ceny vrátane DPH -- Barové pomôcky, Barové zariadenia, barové doplnky, Barmanské príslušenstvo, Barové zariadenia, Barové vybavenie, Pre bar, Doplnky pre baristu, Nádobí pre baristu, Riad pre barmana, Barmanské sady, Doplnky pre barmana, Riad pre baristu

Contact Us

+421 233 418 645
info@barshaker.sk