Obchodné podmienky

Obchodné podmienky

Podmienky používania webu Barshaker.sk
Obchodné podmienky su dané k dispozícii používateľom webu http://Barshaker.Sk, riadené od spoločnosti FOUR DECOR INTERNATIONAL, s adresou v dedine Vaida, 180, Bihor, krajina Rumunsko, s unikátnym registračným kódom RO30523710 a čislo v obchodnom registre: J05/1286/2012.
Ak chcete použiť tento obchod, je potrebné čítať a prijímať úplne termíny a podmienky uvedené na tejto stránke; ďalšie používanie tejto stránky znamená, že súhlasíte s týmito podmienkami.
Služby, ktoré tento web ponúka sú vyhradené pre osoby nad 18 rokov.
Správcovia webu http://www.barshaker.sk si vyhradzuju právo meniť obsah podmienok a používania. Správcovia webu nie sú povinný upozorniť užívateľa na zmeny v obsahu tohto dokumentu. Vyhradzujeme si právo zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia tieto podmienky, tak prosíme overte ich aktualizácie.
Definície:

Tento obchod je udržiavany a spravovany od S.C. Four Decor International SRL, pomenovaný ako dodávateľ. Fyzická alebo právnická osoba čo objedná a nakupuje tovar prostredníctvom stránky Barshaker.sk, sa bude nazývať ako klient. Fotky, texty technické údaje, ceny a ďalšie informácie čo sa nachádzajú na webovej stránke Barshaker.sk budu označované ako obsah.
Autorské práva

Celý obsah webovej stránke Barshaker.sk je vlastníctvom S.C. Four Decor International SRL a je chránený od právnych predpisov pre ochranu autorských práv. Použitie bez súhlasu S.C. Four Decor International SRL pre akékoľvek položky uvedené vyššie, bude trestný podľa platných právnych predpisov. Takže, je výslovne zakázané: prístup k stránke Barshaker.sk za účelom kopírovanie obsahu automatickými zariadeniami alebo programy, alebo manuálne prekopírovať obsah. Fotky a údaje môžu byť použité iba so súhlasom a písomnou dohodou spoločnosti S.C. Four Decor International SRL.

Bezpečnosť osobných údajov a informácií:
Všetky osobné údaje poskytnuté pri registrácií budú použité od dodávateľa iba pre vyhlásené účely tejto stránke.
Informácie z formulára objednávky je nutné pre spracovanie objednávky, dodávku objednaného tovaru, oznamujúce akcie atď, v žiadnom prípade nebudú poskytnuté alebo predané tretím stranám.
Zrieknutie sa zodpovednosti:
Obsah webu bol vyrobený s veľkou pozornosťou pre zadanie správních dáta,a rešpektovanie presnosť informácií. Aj tak, môžu sa nájsť určité chyby. Preto, dodávateľ nepreberá zodpovednosť za tlačové chyby alebo zobrazenie čo sa týka ceny, charakteristiky, fotky, atď. V prípade, ak cena výrobku alebo niektoré z jeho charakteristiky bola nesprávne uvedená alebo zobrazená v našej databáze, a dodávka nebola ešte vykonaná, dodávateľ môže zrušiť dodávku produktu a informovať zákazníka čo najskôr o chybe čo nastala. Taktiež, obrázky tovaru sú uvedené na stránkach ako príklad, dodávané produkty sa môžu líšiť od obrázkov v akékoľvek spôsobom, v dôsledku zmien vlastností, dizajnu, bez predchádzajúceho upozornenia zo strany výrobcu.
Vrátenie tovaru:

Rumunské právne predpisy v oblasti elektronického obchodu a systém zmluvách na diaľku (Zákon č. 130/31.08.2000 dokončená zákonom č. 51 dňa 21. januára 2003 pre schvaľovanie vládne nariadenie č.130/2000) uvádza nasledujúce: ,,Spotrebiteľ má právo oznámiť písomne predajcovi že sa vzdá nákupu bez postihov a bez udanie dôvodu, do 10 dní od prijatí tovaru".
Preto, môžete vrátiť objednaný produkt z nášho e-shopu, do 10 dní od prijatí tovaru, bez sankcie a bez dôvodu tohto rozhodnutia. Zmluva môže byť ukončená len v písomnej forme. Jediná podmienka pre návrat je aby produkt bude v rovnakom stave ako pri dodaný (aby mal pôvodný obal a sprevádzané dokumentácie, faktúru atd.). V maximálne 30 dní po návrate, vrátime Vám hodnotu objednávky na Váš účet. Náklady na vrátenie bude znášať nákupca. Nie budú Vám vrátené náklady na dopravu a poistenie tovaru. Nie môžete vrátiť chybný výrobok z dôvodu vašej strane. Snažíme sa, aby produkty z e-shopu Barshaker.sk sa dostali k vám v najlepších podmienkach.
Nemôžu byť vrátené výrobky ktore boli prispôsobené na prianie zákazníka.
Náklady na vrátenie budú podporované klientom, použitím rovnakým dopravných služieb s ktorými boli odoslané. Vrátený tovar bude povinne poistení počas prepravy na úkor zákazníka.
Ak ste dostali iný produkt, ako objednaný, môžete ho vrátiť. Naša spoločnosť bude znášať všetky náklady na dopravu, a my Vám pošleme požadovaný tovar, hneď ako dostaneme zásielku. Ak v prípade výrobok neexistuje sklade, suma bude vrátená v plnej výške alebo si budeťe môcť vybrať iné produkty s našej webovej stránky vo výške zaplatenej nám.
Ak ste omylom objednali iný model, môžete vrátiť produkt pre výmenu, za predpokladu že, obidva produkt a balenie, nie budu otvorené alebo poškodené v žiadnom prípade. V tomto prípade, vy budete znášať prepravné náklady. Vrátený tovar bude povinne poistení počas prepravy na úkor zákazníka.
Ak sa chcete vrátiť výrobok napíšte nám na e-mail:
Pošlite balík s produktom a faktúru uvedenú v balíčku na adresu ktorá bude oznámená od našich operátorov.
Doba dodanie:
Dodacia doba je v max 4 pracovných dní od telefonickym potvrdení objednávky, vzhľadom na tieto veci: potvrdenie doručení výrobkov čo sú na sklade a požadované množstvo, potvrdenie spôsobu platby, potvrdenie o doručení.
Spory:
Všetky spory medzi zákazníkmi a dodávateľmi budu vyriešené zmierne.
Ak sa nie vyrieší konflikt zmierlivo bude zhotovený na kompetencii rumunského súdu.
Súhlasom s týmito Podmienkami, Zákazník preberá všetku zodpovednosť.

Barshaker.Sk

Ceny vrátane DPH -- Barové pomôcky, Barové zariadenia, barové doplnky, Barmanské príslušenstvo, Barové zariadenia, Barové vybavenie, Pre bar, Doplnky pre baristu, Nádobí pre baristu, Riad pre barmana, Barmanské sady, Doplnky pre barmana, Riad pre baristu

Contact Us

+421 233 418 645
info@barshaker.sk